ویوا آلمان


​​​​​​​​​کمپانی ویوا آلمان (ویلیام واگنر جی ام بی اچ اند کو) یکی از بزرگترین سازندگان تجهیزات پاشش رنگ و پوشش های محافظتی در جهان است. این شرکت که در سال ۱۹۵۰ تاسیس شده است در شهر لانو در نزدیکی فرانکفورت قرار دارد. 
ویوا به طور تخصصی سازنده تجهیزات فشار قوی (ایرلس) یک جزیی و دوجزیی پاشش رنگ و متعلقات آن هاست.
تمامی تجهیزات و قطعات محصولات ویوا تنها در کارخانه ویوا در لانو آلمان تولید می شود و به هیچ عنوان تولید تحت لیسانس و غیره ندارد و همین امر موجب تضمین کیفیت محصولات آن است. 
شرکت پمپاش از سال ۲۰۰۶ نماینده انحصاری ویوا در ایران است و پروژه های متعددی را با این شرکت به انجام رسانده است.


​​​​​​​کمپانی تاپ فلو سوئد یکی از پیشرو ترین شرکت های سازنده پمپ های صنعتی انتقال در جهان است.
این شرکت خانوادگی خصوصی در سال ۱۹۸۰ در شهر کونگلاو در نزدیکی گوتنبرگ تاسیس شده است و بر اساس اصل حفظ کیفیت و سادگی انواع مختلفی از پمپ های صنعتی انتقال مورد نیاز در صنایع را عرضه کرده است. 
پمپ های دیافراگمی، سانتریفیوژ افقی، سانتریفیوژ عمودی، سانتریفیوژ مغناطیسی و پمپ های شلنگی از انواع پمپ های ساخت این شرکت هستند. 
تفاوت پمپ های تاپ فلو با انواع مشابه کمتر بودن تعداد قطعات به کار رفته است. تاپ فلو هیچ تولید تحت لیسانسی در جهان ندارد.
شرکت پمپاش از سال ۲۰۰۷ نماینده انحصاری این کمپانی در ایران است. 


تکنوس یک شرکت خانوادگی اصالتا فنلاندی است که در سال ۱۹۴۸ در نزدیکی شهر هلسینکی فنلاند تاسیس شده است. این شرکت به طور تخصصی سازنده رنگ ها و پوشش های مایع و پودری مورد نیاز صنایع گوناگون از جمله صنایع سنگین، نفت و گاز، پوشش لوله، صنایع چوب،‌ خودروسازی و صنایع ساختمانی است. 
علاوه بر اینکه دفتر و کارخانه اصلی تکنوس در فنلاند قرار دارد، این شرکت دارای کارخانه های متعدد در شهر فولدا در آلمان است. 
فرآورده اپوکسی پودری ساخت تکنوس به عنوان پوشش دولایه و پلی اتیلن سه لایه برای لوله و خطوط انتقال آب در ایران مورد تایید قرار گرفته است.
شرکت پمپاش از سال ۲۰۱۷ نماینده انحصاری کمپانی تکنوس در ایران است.

محصولات

کمپانی های دیگر
تکنوس فنلاند - آلمان
تاپفلو سوئد

شرکت پمپاش یک شرکت تجارتی صنعتی است.  کار-ویژه پمپاش فعالیت به عنوان نماینده انحصاری چند شرکت اروپایی در زمینه فرآورده ها و تجهیزات مربوط به پوشش های محافظتی و اجرای آنهاست. محصولات ما همگی ساخت اروپای غربی و یا آمریکای شمالی هستند. شرکت پمپاش در سال ۱۳۸۵ در تهران تاسیس شده و محدوده کار آن البته فروش در فراتر از مرزهای ایران است و کشورهای همسایه شامل کشورهای جنوب خلیج فارس، شرق مدیترانه و آسیای میانه را نیز در بر می گیرد. 
ما مفتخریم که در چندین پروژه کلان ملی به عنوان حلقه ای از زنجیره تامین و نیز شرکت مرجع وزارت نفت و وزارت نیرو و شرکت های تابعه آنها مشارکت داشته ایم. 

شرکت پمپاش به عنوان تامین کننده کالاهای خارجی در وندور لیست های متعدد از جمله فهرست بلند تامین کنندگان وزارت نفت به ثبت رسیده است.  

درخواست اطلاعات فنی محصولات
​نماینده پمپاش شوید
تامین کننده پمپاش شوید
دریافت اطلاعات رسمی پمپاش
ارائه مشخصات رسمی خریدار
درخواست خدمات فنی
دریافت شماره حساب پمپاش
درخواست حمل کالا
درخواست استخدام در پمپاش